Er wordt gewerkt aan een meer definitieve website, tot die tijd vindt u hier alleen het overzicht van de vieringen in de komende periode.

 

Voor meer informatie kunt u mailen of bellen: 0162-511551

vrijdag

17 jan.

15.30

Hoge Veer

A. van Veldhoven, p.w.

 

Zaterdag

18 jan.

19.00

R’veer

J. van der Laer, pr. en diaken W. Tobé

St. Cecilia

Zondag

19 jan.

09.30

Sleeuwijk

M. Bollerman, p.w.

 

Zondag

19 jan.

09.30

Hank

vrijwilligers

 

Zondag

19 jan.

09.30

G’berg

J. van der Laer, pr. en diaken W. Tobé

Cecilia

Afscheid dirigente J. Wijffels

Zondag

19 jan.

10.00 !

Dussen

K. Waas en dominee

Oecumenische viering

Zondag

19 jan.

11.00

Raamsdonk

J. van der Laer, pr.

 

 

 

 

 

 

 

Vrijdag

24 jan.

15.30

Hoge Veer

J. van der Laer, pr.

 

Vrijdag

24 jan.

21.30

R’veer

Vrijwilligers

Taizéviering

Zaterdag

25 jan.

19.00

R’veer

A. van Veldhoven, p.w.

TInter

Zondag

26 jan.

09.30

Sleeuwijk

J. van der Laer, pr.

 

Zondag

26 jan.

09.30

Hank

A. van Veldhoven, p.w.

 

Zondag

26 jan.

09.30

G’berg

M. Bollerman, p.w.

Nie-Ko

Zondag

26 jan.

11.00

Dussen

J. van der Laer, pr.

 

Zondag

26 jan.

11.00

Raamsdonk

A. van Veldhoven, p.w.

 

 

 

 

 

 

 

Vrijdag

31 jan.

15.30

Hoge Veer

K. Waas, p.w.

 

Zaterdag

1 feb.

19.00

Hank

Pater F. Dirven

 

Zaterdag

1 feb.

19.00

G’berg

J. van der Laer, pr.

Cecilia

Zondag

2 feb.

09.30

Woudrichem

Pater F. Dirven en diaken W. Tobé

 

Zondag

2 feb.

09.30

Raamsdonk

J. van der Laer, pr.

 

Zondag

2 feb.

11.00

Dussen

K. Waas, p.w.

 

Zondag

2 feb.

11.00

R’veer

J. van der Laer, pr.

Kindernevendienst

 

 

 

 

 

 

Vrijdag

7 feb.

11.00

MAuritsstaete

Pater F. Dirven

 

Vrijdag

7 feb.

15.30

Hoge Veer

A. van Veldhoven, p.w.

 

Zaterdag

8 feb.

19.00

Hank

H. Louws, pr.

 

Zaterdag

8 feb.

19.00

G’berg

K. Waas, p.w.

Cecilia

Zondag

9 feb.

09.30

Sleeuwijk

K. Waas, p.w.

Kindernevendienst

Zondag

9 feb.

09.30

Raamsdonk

A. van Veldhoven, p.w.

 

Zondag

9 feb.

11.00

Dussen

H. Louws, pr.

 

Zondag

9 feb.

11.00

R’veer

A. van Veldhoven, p.w.

YrdV

 

 

 

 

 

 

Vrijdag

14 feb.

15.30

Hoge Veer

J. van der Laer, pr.

 

Zaterdag

15 feb.

19.00

Hank

K. Waas, p.w.

 

Zaterdag

15 feb.

19.00

G’berg

Diaken W. Tobé

St. Gertrudiskoor

Zondag

16 feb.

09.30

Sleeuwijk

Pater P. Buijsrogge en M. Bollerman, p.w.

 

Zondag

16 feb.

09.30

Raamsdonk

J. van der Laer, pr. en diaken W. Tobé

 

Zondag

16 feb.

11.00

Dussen

K. Waas, p.w.

 

Zondag

16 feb.

11.00

R’veer

J. van der Laer en diaken W. Tobé

Cecilia

 

 

 

 

 

 

Vrijdag

21 feb.

15.30

Hoge Veer

A. van Veldhoven, p.w.

 

Zaterdag

22 feb.

19.00

Hank

J. van der Laer, pr.

 

Zaterdag

22 feb.

19.00

G’berg

Pater F. Dirven

 

Zondag

23 feb.

09.30

Sleeuwijk

M. Bollerman, p.w.

 

Zondag

23 feb.

09.30

Raamsdonk

A. van Veldhoven, p.w.

 

Zondag

23 feb.

11.00

Dussen

J. van der Laer, pr.

 

Zondag

23 feb.

11.00

R’veer

A. van Veldhoven, p.w.

Presentatie ECH/Tinter

 

 

 

 

 

 

Vrijdag

28 feb.

15.30

Hoge Veer

Pater F. Dirven

 

Zaterdag

1 mrt.

19.00

Hank

K. Waas, p.w.

Carnaval

Zaterdag

1 mrt.

19.00

R’veer

A. van Veldhoven, p.w.

Carnaval

Zondag

2 mrt.

09.30

Woudrichem

K. Waas, p.w.

 

Zondag

2 mrt.

10.30 !

G’berg

M. Bollerman, p.w.

Carnaval met jeugdprins

Zondag

2 mrt.

10.30 !

Raamsdonk

J. van der Laer, pr.

harmonie

Zondag

2 mrt.

11.00

Dussen

K. Waas, p.w.

Carnaval + kinderkerk

 

 

 

 

 

 

Woensdag

5 mrt.

15.30

Hoge Veer

J. van der Laer, pr.

Aswoensdag

Woensdag

5 mrt.

20.00 !

Sleeuwijk

M. Bollerman, p.w.

 

Woensdag

5 mrt.

18.30 !

Hank

M. Bollerman, p.w.

 

Woensdag

5 mrt.

19.00

Dussen

K. Waas, p.w.

 

Woensdag

5 mrt.

19.00

G’berg

Diaken W. Tobé

Cecilia

Woensdag

5 mrt.

18.30 !

Raamsdonk

J. van der Laer, pr.

 

Woensdag

5 mrt.

20.00 !

R’veer

J. van der Laer, pr.

St. Cecilia

 

 

 

 

 

 

Vrijdag

7 mrt.

11.00

Mauritsstaete

Pater F. Dirven

1e zondag Veertigdagentijd

Vrijdag

7 mrt.

15.30

Hoge Veer

M. Bollerman, p.w.

 

Zaterdag

8 mrt.

19.00

R’veer

K. Waas, p.w.

 

zondag

9 mrt.

09.30

Sleeuwijk

H. Louws, pr.

 

Zondag

9 mrt.

09.30

Hank

K. Waas, p.w.

 

Zondag

9 mrt.

09.30

G’berg

Vrijwilligers

 

Zondag

9 mrt.

11.00

Dussen

Pater F. Dirven

 

Zondag

9 mrt.

11.00

Raamsdonk

K. Waas, p.w.

 

 

 

 

 

 

 

Vrijdag

14 mrt.

15.30

Hoge Veer

A. van Veldhoven, p.w.

2e zondag Veertigdagentijd

Zaterdag

15 mrt.

19.00

R’veer

J. van der Laer, pr.

Tinter

Zondag

16 mrt.

09.30

Sleeuwijk

M. Bollerman, p.w.

 

Zondag

16 mrt.

09.30

Hank

J. van der Laer, pr.

 

Zondag

16 mrt.

09.30

G’berg

Diaken W. Tobé

Presentatie EHC/Nie-Ko

Zondag

16 mrt.

11.00

Dussen

J. van der Laer, p.w.

 

Zondag

16 mrt.

11.00

Raamsdonk

vrijwilligers

 

 

 

 

 

 

 

Vrijdag

21 mrt.

15.30

Hoge Veer

K. Waas, p.sw.

3e zondag Veertigdagentijd

Zaterdag

22 mrt.

19.00

R’veer

A. van Veldhoven, p.w.

YrdV

Zondag

23 mrt.

09.30

Sleeuwijk

Vrijwilligers

 

Zondag

23 mrt.

09.30

Hank

J. van der Laer, pr. en diaken W. Tobé

 

Zondag

23 mrt.

09.30

G’berg

V. Schoenmakers, pr.

Cecilia

Zondag

23 mrt.

11.00

Dussen

vrijwilligers

 

Zondag

23 mrt.

11.00

Raamsdonk

J. van der Laer, pr.

Presentatie EHC

 

 

 

 

 

 

Vrijdag

28 mrt.

15.30

Hoge Veer

J. van der Laer, pr.

4e zondag Veertigdagentijd

Zaterdag

29 mrt.

19.00

R’veer

Vrijwilligers

St. Cecilia

Zondag

30 mrt.

09.30

Sleeuwijk

Pater F. Dirven

 

Zondag

30 mrt.

09.30

Hank

K. Waas, p.w.

Presentatie EHC

Zondag

30 mrt.

09.30

G’berg

J. van der Laer, pr.

Cecilia

Zondag

30 mrt.

11.00

Dussen

K. Waas, p.w.

 

Zondag

30 mrt.

11.00

Raamsdonk

J. van der Laer, pr.

 

 

 

 

 

 

 

Vrijdag

4 apr.

11.00

Mauritsstaete

Pater F. Dirven

5e zondag Veertigdagentijd

Vrijdag

4 apr.

15.30

Hoge Veer

A.van Veldhoven, p.w.

 

Zaterdag

5 apr.

19.00

Hank

H. Louws, pr.

 

Zaterdag

5 apr.

19.00

G’berg

M. Bollerman, p.w.

Cecilia

Zondag

6 apr.

09.30

Woudrichem

M. Bollerman, p.w.

 

Zondag

6 apr.

09.30

Raamsdonk

A. van Veldhoven, p.w.

 

Zondag

6 apr.

11.00

Dussen

H. Louws, pr. en diaken W. Tobé

 

Zondag

6 apr.

11.00

R’veer

A. van Veldhoven, p.w.

Cecilia / Kindernevendienst

 

 

 

 

 

 

Dinsdag

8 apr.

19.00

R’veer

J. van der Laer, pr.

boeteviering

Woensdag

9 apr.

19.00

Dussen

J. van der Laer, pr.

boeteviering

 

 

 

 

 

 

Vrijdag

11 apr.

15.30

Hoge Veer

A. van Veldhoven, p.w.

Palmzondag

Zaterdag

12 apr.

15.30

Hank

K. Waas, p.w.

 

Zaterdag

12 apr.

19.00

G’berg

J. van der Laer, pr. en diaken W. Tobé

Cecilia

Zondag

13 apr.

09.30

Sleeuwijk

Pater F. Dirven en diaken W. Tobé

 

Zondag

13 apr.

09.30

Raamsdonk

J. van der Laer, pr.

kindernevendienst

Zondag

13 apr.

11.00

Dussen

K. Waas, p.w.

Presentatie EHC/kinderkerk

Zondag

13 apr.

11.00

R’veer

A. van Veldhoven, p.w.

Tinter